Pracownik inżynieryjno-techniczny w Centrum Innowacyjnych Technologii - Centrum Biologii Stosowanej oraz Innowacyjnych Technologii Produkcji Żywności

ogłasza konkurs otwarty

na stanowisko inżynieryjno-techniczne

w Centrum Innowacyjnych Technologii - Centrum Biologii Stosowanej oraz Innowacyjnych Technologii Produkcji Żywności

Główne zadania i obowiązki:

  • bieżąca obsługa, konserwacja oraz nadzorowanie pracy urządzeń stanowiących wyposażenie laboratorium technologicznego CBS;
  • wykonywanie zabiegów mycia i dezynfekcji podległych urządzeń;
  • kontakt z firmami serwisowymi oraz koordynacja działań związanych z realizacją remontów, przeglądów serwisowych oraz napraw podległych urządzeń;
  • kontrola i nadzór nad stanem technicznym pomieszczeń laboratorium technologicznym CBS i jego instalacjami;
  • aktywny udział w realizowanych działaniach produkcyjnych w charakterze pomocy technicznej;
  • wykonywanie podstawowych analiz międzyoperacyjnych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • nadzorowanie stanów magazynowych przyjmowanych do CBS surowców, materiałów pomocniczych i opakowań, a także wyrobów gotowych;
  • utrzymanie i prowadzenie dokumentacji techniczno-technologicznej;
  • nadzorowanie i utrzymanie stanu infrastruktury laboratoryjnej przynależnej do laboratorium technologicznego CBS;
  • realizacja zamówień surowców i materiałów niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy w CBS;
  • raportowanie wykonywanych zleceń, składanych zamówień surowców i stanów magazynowych oraz prowadzonych działań związanych z utrzymanie infrastruktury laboratorium technologicznego CBS;
  • wykonywanie innych czynności zgodnych z kwalifikacjami, zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka lub kierunków pokrewnych np. biotechnologia żywności, zootechnika itd.;
  • umiejętności wykonywania podstawowych analiz laboratoryjnych i instrumentalnych;
  • umiejętność obsługiwania urządzeń przetwórstwa żywności, produkcji pasz;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podestów ruchomych przejezdnych;
  • uprawnienia dotyczących eksploatacji (obsługi, konserwacji, remontów i montażu) urządzeń elektrycznych do 1kV (SEP 1 kV);
  • zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie projektowania nowych technologii, przeskalowywania produkcji i tworzenia nowych wyrobów żywnościowych;
  • dyspozycyjność czasowa i możliwość świadczenia pracy w weekendy;
  • odpowiedzialność i samodzielność na zajmowanym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość podnoszenia kompetencji.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „Pracownik inż-tech. CBS".

Termin składania ofert: 24.01.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 05-01-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak