Pracownik Administracyjny w Dziekanacie Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności

ogłasza nabór na stanowisko  pracownika administracyjnego w

Dziekanacie Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa rad dyscyplin przypisanych do wydziału;
  • współpraca z jednostkami wydziałowymi i uczelnianymi w zakresie awansów naukowych oraz Szkołą Doktorską;
  • bieżąca obsługa studentów i interesantów związana z procesem kształcenia na wydziale;
  • obsługa programów/systemów elektronicznych obowiązujących na uczelni;
  • archiwizacja dokumentacji wydziałowej;
  • podnoszenie kwalifikacji drogą samokształcenia;
  • przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz RODO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru administracji lub prawa);
  • doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej (doświadczenie w pracy w dziekanacie będzie dodatkowym atutem);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, narzędzi Google i urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • mile widziana znajomość programów/systemów elektronicznych obowiązujących na uczelni;
  • wysoka kultura osobista;
  • terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • dobra organizacja i planowanie pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego;
  • szkolenia zawodowe;
  • karta Multisport

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Pracownik Administracyjny w Dziekanacie WBiNoŻ”

Termin składania ofert: 3.1.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 17-12-2021
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska