Pozostałe oferty pracy

Pracownik administracyjny w dziekanacie WIKSiG

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika administracyjnego w dziekanacie

Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji

Główne zadania i obowiązki:

  • bieżąca obsługa studentów i interesantów związana z procesem kształcenia na wydziale;
  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją oraz tokiem studiów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • obsługa systemu dziekanatowego;
  • prowadzenie akt osobowych studentów oraz kontrola kompletności dokumentów w nich zawartych;
  • archiwizacja akt osobowych studentów oraz innych dokumentów związanych z tokiem studiów;
  • prowadzenie spraw dotyczących pomocy materialnej dla studentów;
  • współpraca z nadrzędnymi jednostkami uczelnianymi;
  • realizacja innych zadań wynikających z bieżącej działalności jednostki.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe;
  • doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej;
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office, narzędzi Google;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w dziekanacie lub administracji uczelni będzie dodatkowym atutem;
  • dobra organizacja i planowanie pracy własnej;
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność współpracy z zespołem;
  • wysokie kompetencje interpersonalne;
  • samodzielność, inicjatywa i komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • pracę w miłym zespole;
  • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać w na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Pracownik administracyjny w dziekanacie WIKSiG".

Termin składania ofert: 21.03.2024 r.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 01-03-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska