Pracownik administracyjny w Centrum Zasobów i Wsparcia Dydaktyki

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika administracyjnego

w Centrum Zasobów i Wsparcia Dydaktyki (1/2 etatu)

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa biura - prowadzenie kalendarza spotkań, nadzór nad systemem dot. monitoringu przepływu pracy Centrum;
  • przygotowywanie pism, analiz, raportów, zestawień i korespondencji dla przełożonego;
  • przygotowywanie planu zamówień publicznych;
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych Działu;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • rejestracja korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • przyjmowanie połączeń telefonicznych oraz ich przekierowywanie do odpowiednich osób;
  • rezerwacja sal konferencyjnych;
  • organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych przełożonego;
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura, zamawianie artykułów spożywczych oraz materiałów biurowych;
  • dbałość o ład i porządek w biurze;
  • archiwizacja dokumentacji;
  • współpraca z innymi działami Uczelni;
  • prowadzenie innych akt i zbiorów danych dot. Działu;
  • wsparcie bieżących zadań Dyrektora Centrum.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, pracy w chmurze Google oraz wykorzystaniu urządzeń biurowych;
  • otwartość w zakresie stosowania i doskonalenia narzędzi dla organizacji pracy opartego o Lean-management i metodyki zwinne;
  • umiejętność redagowania pism urzędowych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- A2-B1;
  • szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w grupie;
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
  • odpowiedzialność i wysoki poziom kultury osobistej;
  • umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze (1/2 etatu);
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • możliwość udziału w szkoleniach i kursach;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Pracownik administracyjny w CZiWD".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 17-01-2024
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska