Pracownik administracyjny ds. realizacji szkoleń w projekcie z programu HORYZONT EUROPA (1/2 etatu)

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika administracyjnego ds. realizacji szkoleń

w ramach projektu realizowanego z programu Horyzont Europa

w  Centrum Zasobów i Wsparcia Dydaktyki, w Sekcji Kształcenia Ustawicznego i Organizacji Szkoleń

Główne zadania i obowiązki:

  • kompleksowa organizacja szkoleń/ warsztatów, szkoły letniej dla studentów, doktorantów i pracowników UPWr odbywających się w Polsce oraz w Uczelniach Partnerskich za granicą w tym:

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta oraz kontakt z trenerami i wykładowcami w zakresie przygotowania ofert szkoleniowych;

- prowadzenie naboru uczestników szkoleń;

- organizacja i obsługa grup szkoleniowych;

- nadzór nad realizacją szkoleń;

- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej;

  • przygotowywanie comiesięcznych sprawozdań ze zrealizowanych szkoleń;
  • monitorowanie ogłaszanych postępowań przetargowych z zakresu realizowanych szkoleń;
  • obsługa systemów informatycznych użytkowanych przez UPWr;
  • przygotowywanie ofert szkoleniowych;
  • graficzne opracowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2);
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym;
  • wiedza o praktyce funkcjonowania uczelni publicznej;
  • doświadczenie w organizacji szkoleń, eventów, wydarzeń popularnonaukowych lub naukowych, pracy w projekcie grantowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu;
  • zatrudnienie na czas określony na okres 16 miesięcy (tj. do lipca 2025 roku);
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego m.in. w międzynarodowym projekcie realizowanym z programu HORYZONT EUROPA;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać w na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila "Pracownik admin. ds. organizacji szkoleń w projekcie Horyzont"

Termin składania ofert: 29.03.2024 roku.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 29-02-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska