Pozostałe oferty pracy

Magazynier zbiorów bibliotecznych

ogłasza nabór na stanowisko

magazyniera zbiorów bibliotecznych

w Bibliotece Głównej

Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko magazyniera zbiorów bibliotecznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa magazynów zbiorów bibliotecznych,

- bieżąca realizacja zamówień na materiały biblioteczne,

- włączanie na bieżąco zbiorów do magazynów,

- konserwacja zbiorów,

- przenoszenie zbiorów pomiędzy magazynami,

- obsługa systemu bibliotecznego,

- utrzymanie porządku i czystości na półkach magazynowych,

- udział przy selekcji księgozbioru,

- praca zmianowa, praca w soboty.

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

- wykształcenie minimum średnie,

- umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, skrupulatność,

- otwartość na ustawiczne dokształcanie,

- dodatkowy atut stanowi znajomość programu bibliotecznego Aleph lub innego dowolnego.

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- dodatkowe wynagrodzenie roczne,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- przyjazną atmosferę pracy,

- dofinansowanie do karty Multisport.

- dofinansowanie do wypoczynku.

WYMAGANE DOKUMENTY

- CV,

- list motywacyjny,

- kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

- kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe.

Termin składania aplikacji upływa 06.06.2021 roku

Prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów na adres mailowy sekretariat.bg@upwr.edu.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 24-05-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska