Konserwator w Centrum Eksploatacji i Remontów Obiektów Budowalnych

ogłasza nabór

 na stanowisko konserwatora (2 etaty) - umowa na rok

Główne zadania:

  • wykonywanie drobnych prac remontowych w dziedzinie: ogólnobudowlanej, ślusarskiej, stolarki drzwiowej i okiennej, elektrycznej, hydraulicznej, mechanicznej,
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie techniczne podległych obiektów;
  • wsparcie innych pracowników eksploatacji przy codziennych czynnościach
  • nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne,
  • diagnozowanie awarii i usterek,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • uprawnienia E do 1 kV;
  • mile widziana umiejętność typu „złota rączka”;
  • umiejętności komunikacji,
  • pracowitość, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole; otwartość na współpracę,

Zgłoszenie powinno zawierać: CV

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:  cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule „konserwator”.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 12-05-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała