Pozostałe oferty pracy

Konserwator klimatyzacji i wentylacji

ogłasza nabór na stanowisko

konserwatora klimatyzacji i wentylacji

w Centrum Eksploatacji, Remontów i Inwestycji

Główne zadania i obowiązki:

  • utrzymanie infrastruktury sanitarnej związanej z klimatyzacją i wentylacja;
  • przeglądy okresowego instalacji klimatyzacji i wentylacji;
  • usuwanie drobnych usterek w układach wentylacji i klimatyzacji;
  • czyszczenie kanałów w układach mechanicznej wentylacji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie w specjalności klimatyzacji i wentylacja;
  • doświadczenie zawodowe w pracy przy klimatyzacji i wentylacji;
  • mile widziane doświadczenie przy czyszczeniu kanałów wentylacji mechanicznej;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Konserwator klimatyzacji i wentylacji".

Termin składania dokumentów: 31.03.2024 roku

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 01-03-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska