Konkurs otwarty na stanowisko Specjalisty/tki ds. merytorycznych w Katedrze Biologii Eksperymentalnej w ramach projektu „Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0” - 1/4 etatu

Termin składania dokumentów: 26.10.2020 r.

ogłasza konkurs otwarty na

stanowisko Specjalisty/tki ds. merytorycznych

 w Katedrze Biologii Eksperymentalnej

w ramach projektu „Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, umowa o dofinansowanie projektu nr POPC.02.03.01-00-0075/19

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • przygotowanie materiałów wyjściowych do digitalizacji w ramach następującej kolekcji:

Baza zdjęć mikroskopowych wraz z wynikami mikroanaliz rentgenowskich uzupełniona o publikacje naukowe i prezentacje multimedialne z Katedry Biologii Eksperymentalnej

  1. przygotowanie opisu zdjęć będących podstawą do utworzenia bazy danych
  2. opracowywanie materiału fotograficznego koniecznego do stworzenia bazy danych
  3. wykonanie opisu zdjęć morfologicznych okrywy włosowej koni będących podstawą do stworzenia bazy danych
  • opis metadanych dla każdego egzemplarza kolekcji zgodnie z  formularzem wymaganym przez Lidera projektu;
  • dostarczenie zasobu wraz z wypełnioną ankietą zasobu (dla każdego egzemplarza) do pracowni digitalizacji;
  • monitorowanie i raportowanie pod względem merytorycznym do Koordynatora merytorycznego zadania.

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

  • tytuł zawodowy inżynier, magistra lub magister- inżynier; preferowane studia z zakresu zootechniki;
  • umiejętność redagowania tekstów w języku polskim i angielskim;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, narzędzi Google;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2);
  • wysokie kompetencje interpersonalne;
  • kreatywność, otwartość i cierpliwość;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę w wymiarze 0,25 etatu na czas określony do 19.05.2022 r.;
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • pakiet socjalny;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjazną atmosferę.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów:

  • pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu;
  • drugi – weryfikacja predyspozycji;
  • trzeci – rozmowa kwalifikacyjna.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: hr@upwr.edu.pl.

Termin składania ofert upływa  26 października 2020 o godz. 15.00.

Dokumenty należy przesłać w jednym pliku PDF, z dopiskiem w tytule maila: Praca w projekcie AZON 2.0 – Specjalista/tka ds. merytorycznych – 0,25 etatu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71-320-5269.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami/kandydatkami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego/ej kandydata/tki.

Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”. Klauzula informacyjna dla kandydatów/kandydatek na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem  https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 18-10-2020
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska