Konkurs otwarty Dyrektor Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów

 ogłasza konkurs otwarty dla kandydatów

            do pełnienia funkcji Dyrektora Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów

Główne zadania i obowiązki:

  • Samodzielne przygotowywanie i realizacja procesu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami wewnętrznymi ,
  • Przygotowywanie projektów umów do prowadzenia postepowań ,
  • Przekazywanie ogłoszeń do Biuletynu Zamówień Publicznych i Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej ,
  • Udział w pracach komisji przetargowych ,
  • Wsparcie dla komórek merytorycznych w przygotowywaniu postepowania o udzielenie zamówienia m.in. w szacowaniu, w opisie przedmiotu zamówienia,
  • Wsparcie w opracowaniu planu zamówień publicznych i planu postepowań wraz z korektami,
  • Sporządzenie rocznego sprawozdania ,
  • Koordynowanie prac trzech sekcji Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów pod względem organizacyjnym, merytorycznym , formalno-prawnym oraz finansowym ,
  • Raportowanie do władz uczelni działalności Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane administracyjne, ekonomiczne lub prawnicze,
  • Praca na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata ,
  • Umiejętność Zarządzania ludźmi ,
  • Znajomość ustawy PZP oraz aktów wykonawczych ,
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych ,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego poszukiwania informacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność w jej wykonywaniu, samodzielność,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność .

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymierzę pełnego etatu ,
  • Pracę w dynamicznym środowisku ,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS),
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie następujących dokumentów:

  • CV,
  • list motywacyjny,

  • kopię dyplomu

  • inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail  cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Dyrektor CZPiZ ”

Termin składania ofert do 7.01.2022 roku.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 08-12-2021
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska