Konkurs na stanowisko starszego technika w gr. pracowników inżynieryjno-technicznych na umowę zastępstwo w Centrum Analiz Jakości Środowiska Instytutu Nauk o Glebie i Ochronie Środowiska

Termin złożenia dokumentów: 18 września 2020 r.

ogłasza nabór na stanowisko starszego technika

w gr. pracowników inżynieryjno-technicznych na umowę zastępstwo

w Centrum Analiz Jakości Środowiska
Instytutu Nauk o Glebie i Ochronie Środowiska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze 1 etatu,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w akredytowanym laboratorium badawczym,

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych:

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do wczasów,

  • 13-sta pensja,

  • Kursy językowe.

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie i wykonywanie analiz fizykochemicznych próbek środowiskowych,

  • Przygotowywanie stanowiska pracy i opieka nad powierzonym sprzętem pomiarowo-badawczym,

  • Wdrażanie i stosowanie nowych metod badawczych,

  • Walidacja metod analitycznych oraz dokumentowanie wykonywanych badań zgodnie z obowiązującymi  wymaganiami systemu jakości.

Wymagania, które powinien spełniać kandydat/ka:

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie) chemiczne lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej,

  • Znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,

  • Myślenie w kategoriach zespołu i umiejętność współpracy,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać:

  • CV,

  • list motywacyjny,

  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie oraz kwalifikacje i/lub umiejętności.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: bogna.kosyk@upwr.edu.pl  (z dopisaniem w tytule maila: Praca: Starszy technik).

Termin składania ofert upływa z dniem 18 września 2020 r.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia rekrutacji oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, z siedzibą przy ulicy Norwida 25, 50-375 Wrocław. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 15-09-2020
Opublikowane przez: Tomasz Lewandowski
Ostatnio zaktualizował: Tomasz Lewandowski