Pozostałe oferty pracy

Inspektor nadzoru inwestorskiego

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

 inspektora nadzoru inwestorskiego,

specjalisty ds. budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

w Centrum Eksploatacji, Remontów i Inwestycji

Główne zadania i obowiązki:

  • współdziałanie w Centrum Eksploatacji, Remontów i Inwestycji dla celów realizacji kontraktów na roboty budowlane i prace projektowe;
  • tworzenie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych, szacowanych nakładów;
  • przygotowywanie typowania robót, określanie zakresu budowlanego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej zadań w ramach przygotowywania planów remontowych i inwestycyjnych, weryfikowanie wykonalności technicznej zgodnie z założeniami wnioskodawców, wskazywanie optymalnego rozwiązania zakresu inwestycji i remontów;
  • nadzór i opiniowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej (ze szczególnym zwróceniem uwagi na kolizje z pozostałymi branżami);
  • współpraca z nadzorem autorskim w ramach nadzorowanej specjalności, rozwiązywanie problemów realizacyjnych między stronami procesu budowlanego;
  • nadzorowanie realizacji robót w ramach posiadanych uprawnień budowlanych, wydawanie poleceń potwierdzanych wpisem do
    dziennika (jeżeli wymagane) oraz wytwarzanie dokumentacji i raportowanie przebiegu prac, aktywny udział na Radach budowy;
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w trakcie realizacji zadania;
  • opiniowanie i weryfikacja szczegółowych harmonogramów robót opracowanych przez wykonawcę robót;
  • opiniowanie umów z podwykonawcami robót i dalszymi podwykonawcami w zakresie zgodności z umową Zamawiający – Wykonawca;
  • bieżące nadzorowanie prowadzenia dokumentacji powykonawczej odbieranych elementów robót, raportowanie wykonywanych i
    nadzorowanych czynności;
  • sprawdzanie materiałów przedstawionych przez Wykonawcę przed ich wbudowaniem;
  • bieżące nadzorowanie jakości wykonywania prac projektowych i realizacyjnych na budowie;
  • nadzorowanie prac projektowych i realizacyjnych zgodnie z umową i zakładanym harmonogramem;
  • przeprowadzanie odbiorów (częściowych i końcowych);
  • udział w odbiorach i przeglądach gwarancyjnych;
  • wystawianie przejściowych i końcowych świadectw płatności,
  • typowanie robót, określanie zakresu budowlanego zadań inwestycyjnych wraz z szacowaniem nakładów, weryfikowanie wykonalności technicznej założeń zadań inwestycyjnych;
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • preferowane będą uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i kierowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • min. 6 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Inspektora nadzoru;
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania programów do kosztorysowania, tj. NORMA Standard, PRO i EXPERT;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • znajomość obsługi komputera, w tym m. in. programów typu CAD, MS Office (przede wszystkim Excel)
  • prawo jazdy kat. B;
  • dodatkowym atutem będą doświadczenie na podobnym stanowisku oraz przy projektowaniu w technologii BIM.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Inspektor nadzoru inwestorskiego".

Termin składania dokumentów: 29.07.2023 roku.

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 29-06-2023
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska