Pozostałe oferty pracy

Inspektor ds. BHP w wymiarze 0,5 etatu

ogłasza nabór na stanowisko

Inspektora ds. bhp w wymiarze 0,5 etetu

w Dziale Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej

OBOWIĄZKI:
  • realizowanie zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z 2 września 1997r w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (z późn. zmianami), kontrolowanie i ocenianie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • praca biurowa
  • prowadzenie dokumentacji oraz opracowywanie wewnętrznych procedur, instrukcji i raportów z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi    standardami i przepisami prawa,
  • współpraca z jednostkami UPWr w obszarze BHP,
  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, ochrony przeciwpożarowej, higieny pracy oraz ergonomii,
  • podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP i PPOŻ w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: średnie w zawodzie technika bhp lub wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bhp albo studia podyplomowe w zakresie bhp.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w ramach 1/2 etatu
  • Ruchomy czas pracy
  • Szkolenia zawodowe
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w prestiżowej instytucji

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV
  • list motywacyjny
  • kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w formie:

  • elektronicznej na adres:

hr@upwr.edu.pl ( z dopiskiem w tytule maila: „Inspektor ds. BHP”).

  • lub papierowej na adres:

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
ul. C.K. Norwida 25
50-375 Wrocław
(z dopiskiem na kopercie "Nabór na stanowisko Inspektora ds. BHP")

Termin składania dokumentów upływa w dniu 31.05.2021 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

UPWr zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 19-04-2021
Opublikowane przez: Agnieszka Stańczyk
Ostatnio zaktualizował: Agnieszka Stańczyk