Pozostałe oferty pracy

Informatyk (Sekcja Systemów Dziekanatowych)

Termin składania dokumentów: 10.02.2021 r.

ogłasza konkurs otwarty

na stanowisko informatyka (Sekcja Systemów Dziekanatowych)

w Uczelnianym Centrum Informatyzacji

Opis stanowiska:

  • pełnienie roli administratora serwisów USOS (m. in. Archiwum Prac Dyplomowych, USOSweb),
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń użytkowników systemu USOS,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • przygotowywanie raportów, instrukcji, zestawień.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka SQL,
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarach relacyjnych baz danych i zarządzania systemami informatycznymi,
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, energicznym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pracę na pełen etat oraz umowę o pracę,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: uci@upwr.edu.pl (z dopiskiem w tytule maila "Praca - Informatyk") do dnia: 10.02.2021 r.

Prosimy o umieszczenie w CV wymagań finansowych

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji oraz odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 28-01-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska