Pozostałe oferty pracy

Główny specjalista w Centrum Badawczo - Rozwojowym

ogłasza nabór na stanowisko główny specjalista

w Centrum Badawczo - Rozwojowym

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Analiza potencjału komercjalizacyjnego wraz z identyfikacją potencjalnych rynków, użytkowników i odbiorców danego rozwiązania lub technologii,
  • Zarządzanie portfelem własności przemysłowej opracowanej w przedsięwzięciach UPWr,
  • Identyfikacja szans i czynników stanowiących bariery dla przygotowania, organizacji oraz przeprowadzeniu komercjalizacji,
  • Przygotowywanie modelu biznesowego oraz rekomendacji dla danej komercjalizacji,
  • Przygotowywanie informacji na temat rozwiązań i technologii do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Efektywne pozyskiwanie inwestorów oraz nabywców IP z obszaru weterynarii, technologii żywności, biotechnologii, ochrony środowiska do komercjalizacji bezpośredniej oraz pośredniej,
  • Negocjowanie warunków umów komercjalizacji,
  • Inkubacja technologii do założenia spółki,
  • Promowanie uczelni oraz kreowanie dobrego wizerunku w otoczeniu wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Prowadzenie spotkań z przedsiębiorcami w celu zidentyfikowania portfelem IP, identyfikacji potrzeb i budowania trwałych relacji,
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi UPWr.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie medycyny weterynaryjnej, technologii żywności, ochrony środowiska, biotechnologii,
  • Udokumentowany staż pracy min. 8 lat, w tym min. 5-letnie, praktyczne doświadczenie w transferze technologii oraz komercjalizacji,
  • Doświadczenie we współpracy ze środowiskiem biznesowym oraz naukowym,
  • Wiedza z dziedziny komercjalizacji bezpośredniej oraz pośredniej i transferu technologii,
  • Wiedza i doświadczenie w dobieraniu optymalnych modeli komercjalizacji poszczególnych technologii (umiejętność wypracowania biznesplanu i strategii komercjalizacji),
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz umiejętności sprzedażowe IP,
  • Umiejętność precyzyjnego formułowania opinii/raportów na piśmie,
  • Umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania własnej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę pełną wyzwań, z perspektywami rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: hr@upwr.edu.pl (z dopiskiem w tytule maila: główny specjalista w CBR)

Termin składania aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do 10.09.2021 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy,
że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają

Historia wersji
Wytworzył: Adam Szewczuk
Data wytworzenia: 20-08-2021
Opublikowane przez: Anna Suska
Ostatnio zaktualizował: Anna Suska