Pozostałe oferty pracy

Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Termin składania dokumentów: 04.02.2021 r.

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

Dyrektora Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Główne obowiązki:

  • jest odpowiedzialny/na za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi uczelni w tym w szczególności w obszarze biznesu, administracji publicznej i NGO w celu realizacji wspólnych projektów UPWr o charakterze aplikacyjnym zarówno w kraju jak i za granicą,
  • inicjuje działania służące realizacji usług badawczych,
  • jest odpowiedzialny/na za pozyskiwanie projektów krajowych i zagranicznych w obszarze B&R,
  • inicjuje i prowadzi działania prowadzące do komercjalizacji bezpośredniej i pośredniej wyników badań będących własnością uczelni,
  • inicjuje pozyskiwanie i realizację projektów służących rozwojowi działalności centrum,
  • zapewnia prawidłowe działanie centrum,
  • organizuje działania promocyjne centrum,
  • nadzoruje i kontroluje prace podległych mu pracowników,
  • współpracuje z biurem rzecznika patentowego w sprawach ochrony własności intelektualnej oraz AIP i BK w podejmowaniu inicjatyw związanych z transferem wiedzy,
  • współpracuje z innymi jednostkami administracyjnymi uczelni w zakresie wynikającym z zadań centrum,
  • współpracuje ze spółkami uczelni w zakresie prac związanych z komercjalizacją wyników badań,
  • przygotowuje roczny plan zadaniowo - finansowy centrum oraz sprawozdanie z realizacji planu.

Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane o profilu ekonomicznym, prawniczym, nauk o życiu lub technicznym,
  • biegła udokumentowana znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie zawodowe: udokumentowany co najmniej 5 letni staż pracy w zakresie komercjalizacji wyników badań i /lub technologii do gospodarki i udokumentowane osiągnięcia w tym zakresie,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • znajomość ustawy o innowacyjności i ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce w zakresie komercjalizacji badań.

Dodatkowe wymagania:

  • tytuł lub stopień naukowy,
  • doświadczenie w działalności gospodarczej w tym start-upowej,
  • staż zagraniczny w akademickich centrach transferu technologii, instytutach naukowych,
  • doświadczenie brokerskie.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: hr@upwr.edu.pl (z dopisaniem w tytule maila: Kandydat na Dyrektora CIiTT).

Termin składania ofert upływa 04 lutego 2021 r. o godz. 15.00.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 320 1025.

Na dole dokumentu należy zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 21-01-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska