Pozostałe oferty pracy

Doradca w Biurze Karier (Umowa na czas określony)

ogłasza konkurs na stanowisko

doradcy w Biurze Karier

w ramach projektu „UPWR 2.0: międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego
we Wrocławiu”  nr umowy: POWR.03.05.00-00-Z062/18
w ramach zadania
Wsparcie świadczenia wysokiej jakości usług przez Akademickie Biuro Karier

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Osoba będzie odpowiedzialna za:

  1. Wsparcie pracowników Biura Karier w tworzeniu i realizowaniu oferty dla studentów korzystających z udzielanego w ramach zadania wsparcia.
  2. Prowadzenie spotkań indywidualnych. Przy czym indywidualne poradnictwo zawodowe świadczone przez doradcę zawodowego w ramach projektu rozumieć należy poprzez
a) udzielenie pomocy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia,

b) udzielanie informacji niezbędnych do podejmowania decyzji zawodowych w szczególności o ofercie uczelni, zawodach, rynku pracy oraz możliwościach szkolenia i dalszego kształcenia,

c) inicjowanie, organizowanie i prowadzenie indywidualnych porad zawodowych aktywizujących w zakresie pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy zgodnie z wykształceniem i kierunkiem studiów uczestnika projektu,

d) udzielanie porad indywidualnych oraz informacji zawodowej nt. rynku pracy, możliwości podnoszenia kompetencji i potwierdzania kwalifikacji.

e) pozyskanie informacji o sytuacji zawodowej uczestnika projektu, diagnozę jego potencjału i preferencji zawodowych, analizę informacji z uwzględnieniem jego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji, motywacji, uzdolnień, zainteresowań i predyspozycji zawodowych, sytuacji materialnej i sytuacji rodzinnej,

f) udzielanie porad indywidualnych w zakresie zakładania działalności gospodarczej (obejmujących m.in. kwestie prawne, pozyskiwania finansowania, ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań naukowych)

3. Prowadzenie spotkań grupowych

4. Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz dokumentowanie przeprowadzonych działań w ramach swoich obowiązków.

5. Wsparcie zespołu w prowadzeniu warsztatów i coachingu kariery

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunkach: zarządzanie, prawo, psychologia, doradztwo zawodowe.
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa zawodowego lub doradztwa w zakresie przedsiębiorczości (w okresie ostatnich 5 lat), poświadczone odpowiednimi dokumentami.
  • Aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej.
  • Umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej.
  • Dobre zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz pozytywne nastawienie do ludzi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony - do 30.06.2023 r.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu
  • Ruchomy czas pracy w przedziale od 07:00 - 8:00 do 15:00 - 16:00.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z młodymi osobami.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy w projekcie finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Pracę w prestiżowej Instytucji.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dokumenty:

  • CV
  • listu motywacyjnego
  • kopię dyplomu zaświadczającego o posiadanym wykształceniu wyższym
  • kopie dokumentów poświadczających doświadczenie z zakresu: doradztwa zawodowego i/lub doradztwa z obszaru przedsiębiorczości zgodnie z zapisem wymagań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w formie:

  • elektronicznej na adres:

hr@upwr.edu.pl ( z dopiskiem w tytule maila: „Doradca w Biurze Karier”).

  • lub papierowej na adres:

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
ul. C.K. Norwida 25
50-375 Wrocław
(z dopiskiem na kopercie "Konkurs na stanowisko doradcy w Biurze Karier")

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

UPWr zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 12-04-2021
Opublikowane przez: Agnieszka Stańczyk
Ostatnio zaktualizował: Bartosz Hoppe