Pozostałe oferty pracy

Doradca Kariery - umowa na zastępstwo

Termin składania dokumentów: 19.02.2021 r

ogłasza nabór

na stanowisko Doradcy Kariery

w Biurze Karier

(umowa na zastępstwo)

Główne obowiązki:

  • Wsparcie pracowników Biura Karier w tworzeniu i realizowaniu oferty dla studentów i absolwentów,
  • Prowadzenie spotkań indywidualnych dotyczących rozwoju i planowania kariery, przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz autoprezentacji,
  • Prowadzenie indywidualnych sesji coachingu z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi zawodowych,
  • Prowadzenie spotkań grupowych odnośnie oferty Biura Karier, doradztwa kariery i coachingu,
  • Wsparcie Zespołu Biura Karier w realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • Inne bieżące obowiązki związane ze wsparciem studentów i absolwentów, a także funkcjonowaniem Biura, w tym wsparcie Zespołu w organizacji wydarzeń promocyjnych i targowych, zlecone przez Kierownika Jednostki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie z zakresu poradnictwa zawodowego i coachingu kariery, psychologiczne lub pedagogiczne,
  • Znajomość narzędzi pracy typu: matryca projektowania celów, indywidualny plan rozwoju, Krzywa Fishera i inne narzędzia coachingu,
  • Praktyka lub doświadczenie zawodowe w prowadzeniu warsztatów i doradztwa zawodowego/kariery/coachingu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu, systematyczność, kreatywność, zaangażowanie,
  • Zdolności organizacyjne, komunikacyjne, umiejętność współpracy w zespole.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV,
  • List motywacyjny,
  • Kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres hr@upwr.edu.pl ( z dopisaniem w tytule maila: „Doradca Kariery” ).

Termin składania dokumentów upływa w dniu 19 lutego 2021 r. do godziny 15:00.

Na dole dokumentu należy zamieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niniejszym dokumencie do celów przyszłych rekrutacji".

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 15-02-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska