Doradca ds. zarządzania procesowego w Centrum Badawczo - Rozwojowym

logo_power_35.jpg

ogłasza nabór na stanowisko

doradcy ds. zarządzania procesowego

w Centrum Badawczo - Rozwojowym

Zatrudnienie w ramach realizacji projektu pn. Zrównoważony rozwój uczelni w celu realizacji Programu ,, Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia" na rzecz Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, umowa nr POWR.03.05.00-00-ZR48/18-00.

Główne zadania i obowiązki:

  • wsparcie procesu opracowania i wdrożenia dokumentacji procesowej, procedur, modeli funkcjonowania i systemów zarządczych niezbędny do realizacji zadania nr 1 projektu pn. „Zrównoważony rozwój uczelni w celu realizacji Programu Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia na rzecz Rozwoju Regionalnego” realizowanego w ramach działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Projekt).
  • wsparcie procesu opracowania wymagań funkcjonalnych i planu wdrożenia w ramach zadania nr 1 Projektu.
  • opracowanie oraz przedstawienie propozycji rozwiązań menedżerskich i zarządczych, dobrych praktyk, procedur i procesów na potrzeby realizacji zadania nr 1 Projektu.
  • wsparcie i doradztwo w zakresie opracowania zakresu kompetencji, odpowiedzialności i zadań zespołu niezbędnego do zarządzania efektami realizacji zadania nr 1 Projektu.

Wymagania:

  • co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego w pozyskiwaniu, zarządzaniu, monitorowaniu finansowym projektów o charakterze naukowym, badawczo-rozwojowym i infrastrukturalnym,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem o wartości powyżej 100 mln zł,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu obszarami back-office/wsparcia w instytucji prowadzącej badania w sposób ciągły, w tym minimum rok doświadczenia na poziomie zarządu/ścisłego kierownictwa organizacji
  • co najmniej 10 lat doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych i zarządczych,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w sprawowaniu funkcji nadzorczej w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością/start-upie,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych klasy ERP lub równoważnych, służących do zarządzania procesami back-office/wsparcia organizacji
  • znajomość specyfiki procesów w instytucji prowadzącej badania w sposób ciągły,
  • szczegółowa znajomość procesu pozyskiwania, realizacji i rozliczania, monitoringu i  utrzymania trwałości projektów naukowych, badawczo rozwojowych i infrastrukturalnych,
  • znajomość procesów zakupowych w instytucji prowadzącej badania oraz realizującej projekty finansowanych przez instytucje publiczne,
  • umiejętność formułowania strategii funkcjonowania organizacji i nadzór nad jej realizacją,
  • umiejętność organizacji systemów zarządzania i sprawozdawania w organizacjach prowadzących badania w sposób ciągły i pracujących w formule projektowej,
  • umiejętności menadżerskie zarządzania zespołem i zmianą w organizacji,
  • znajomość ekonomii i wybranych aspektów prawnych związanych z funkcjonowaniem instytucji prowadzącej badania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach pełnego etatu
  • pracę w dynamicznym środowisku na pograniczu nauki i biznesu w szybko rozwijających się gałęziach gospodarki,
  • rozwój umiejętności zawodowych, szkolenia zawodowe zakończone zdobyciem certyfikatu,
  • udział w targach i konferencjach polskich i zagranicznych,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Doradca w CBR”

Termin składania ofert: 04.03.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 21-02-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała