Pozostałe oferty pracy

Brygadzista w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach

ogłasza nabór na stanowisko Brygadzisty

w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach

Główne zadania i obowiązki:

  • Koordynacja pracy pracowników produkcji zwierzęcej oraz roślinnej ,
  • pomoc pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac,
  • dbanie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higiena pracy ,
  • troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa ,
  • rejest gospodarki magazynowej, sprzętów oraz maszyn rolniczych,
  • prowadzenie nadzoru nad sprzedażą oraz zakupem materiałów oraz sprzętów rolniczych,
  • kontrola dokumentów dotyczących przeglądów maszyn oraz serwisów technicznych .

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku,
  • doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • uczciwość, skrupulatność, asertywność,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego,
  • szkolenia zawodowe,
  • karta Multisport.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Brygadzista Swojczyce "

Termin składania ofert: 1.08.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 09-07-2022
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska