Pozostałe oferty pracy

Asystent/Asystentka prorektora ds. nauki

ogłasza nabór na stanowisko

asystenta/asystentki prorektora ds. nauki

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa asystencka prorektora (obsługa poczty, terminarza spotkań, nadzór nad obiegiem dokumentów, prowadzenie korespondencji, zamawianie materiałów biurowych);
  • przygotowywanie analiz, szablonów opinii, danych do rankingów, raportów, listów gratulacyjnych, prezentacji, wystąpień w języku polskim i angielskim;
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów pomiędzy prorektorem, a pozostałymi jednostkami uczelni oraz podmiotami zewnętrznymi;
  • organizowanie spotkań, konferencji, seminariów, warsztatów, posiedzeń komisji;
  • reprezentowanie prorektora w kontaktach zewnętrznych i wewnętrznych;
  • organizacja wyjazdów służbowych i administrowanie obiegiem delegacji krajowych i zagranicznych;
  • prowadzenie czynności administracyjnych,  w tym obsługa systemu EOD i rozliczanie faktur, rachunków, umów cywilno-prawnych, monitoring budżetu sekretariatu, archiwizacja dokumentów;
  • wsparcie prorektora w sytuacjach wymagających nagłej interwencji (dyspozycyjność czasowa);
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez prorektora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji uczelni;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności organizacyjne;
  • lekkie pióro, umiejętność przygotowywania dokumentów prawnych, pism, sprawozdań itp.;
  • duże zdolności organizacyjne, systematyczność, samodzielność, kreatywność;
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • pracę bogatą w wyzwania i samodzielne działania;
  • możliwość podnoszenia kompetencji;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV;
  •  list motywacyjny.

Dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną w jednym pliku PDF na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Asystent/ka prorektora".

Termin składania ofert: 19.03.2023 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 16-02-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak