Specjalista w laboratorium w Katedrze Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty w laboratorium

w Katedrze Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

(2 etaty, w tym jeden na zastępstwo)

Główne zadania i obowiązki:

  • przeprowadzanie analiz chemicznych;
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych (aparat Soxhleta, aparat Kjeldahla, analizator AAA400, spektrofotometr, HPLC);
  • przygotowywanie odczynników i prób do analiz;
  • przygotowywanie, weryfikacja i zatwierdzanie raportów analitycznych;
  • udział w doświadczeniach przeprowadzanych w jednostce;
  • wdrażanie nowych metod analitycznych;
  • zamawianie odczynników.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, chemia, techniki laboratoryjne, lub inne pokrewne związane z analityką laboratoryjną;
  • podstawowa wiedza z zakresu chemii analitycznej oraz procedur laboratoryjnych (m.in. znajomość fachowej nomenklatury analitycznej, umiejętność postępowania z substancjami niebezpiecznymi);
  • gotowość do nauki metod analitycznych typowych dla laboratorium pasz i materiału zwierzęcego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • terminowość i skrupulatność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (2 etaty, w tym jeden na zastępstwo);
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • szkolenia z zakresu metod analitycznych;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista w  KŻZiP".

Termin składania dokumentów: 25.06.2023 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 01-06-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak