Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Instytucie Gospodarki Przestrzennej

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko specjalisty

w Instytucie Gospodarki Przestrzennej

Główne zadania i obowiązki:

  • opracowywanie komputerowych analiz i sprawozdań w różnych przekrojach;
  • gromadzenie zasobu bibliotecznego Instytutu - zamówienia, prowadzenie księgozbioru oraz ewidencji wewnętrznej;
  • udział w komisjach inwentaryzacyjnych i likwidacyjnych;
  • udział w organizacji konferencji, seminariów, warsztatów (w tym składanie wniosków projektowych);
  • obsługa systemu EOD w zakresie zamówień publicznych, rozliczanie dokumentów finansowych, umów cywilno-prawnych, wniosków finansowych;
  • wystawianie faktur oraz rachunków wewnętrznych w systemie TETA;
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Dyrektora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 1,5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w administracji na uczelni;
  • dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • znajomość i obsługa systemu EOD w zakresie zamówień publicznych, rozliczanie faktur, rachunków, umów cywilno-prawnych;
  • znajomość programu TETA w zakresie wystawiania faktur i rachunków wewnętrznych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista w IGP".

Termin składania dokumentów: 11.08.2023 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 10-07-2023
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska