Pozostałe oferty pracy

Samodzielny referent w Centrum Zarządzania Budynkami

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

samodzielnego referenta

w Centrum Zarządzania Budynkami

Główne zadania i obowiązki:

  • comiesięczne rozliczanie faktur dot. opłat za telefony stacjonarne, komórkowe oraz karty Sim;
  • sporządzanie dokumentów obciążających za rozmowy telefoniczne pracownikom Uczelni oraz firmom i organizacjom;
  • tworzenie wniosków zakupowych i zamawianie towarów na potrzeby jednostek UPWr;
  • obciążanie najemców, wystawców – wystawianie faktur sprzedaży za wynajem lokali, powierzchni;
  • prowadzenie wykazu powierzchni Uczelni;
  • protokolarne przekazywanie powierzchni najemcom, dzierżawcom;
  • Obsługa programów funkcjonujących w Uczelni.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków (zdolności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne);
  • znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel);
  • systematyczność i dokładność (dobra organizacja pracy własnej);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność, sumienność, terminowość;
  • obsługa urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Samodzielny referent w CZB".

Termin składania dokumentów: 10.11.2023 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 25-10-2023
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska