Pozostałe oferty pracy

Referent/specjalista ds. rekrutacji kandydatów z zagranicy

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

 referenta/specjalisty ds. rekrutacji kandydatów z zagranicy

w Biurze Rekrutacji

Główne zadania i obowiązki:

  • organizacja, prowadzenie i nadzorowanie rekrutacji na studia kandydatów spoza granic Polski, a także z maturami innymi niż polskie;
  • koordynacja międzynarodowych programów z obszaru rekrutacji na studia i opracowywanie nowych projektów w tym obszarze;
  • prowadzenie anglojęzycznego serwisu rekrutacyjnego Uczelni;
  • promocja oferty edukacyjnej w kraju i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem studiów kierowanych do cudzoziemców:
  • udział w targach edukacyjnych i branżowych w kraju i zagranicą,
  • przygotowanie oferty edukacyjnej na portale krajowe i obcojęzyczne,
  • przeprowadzanie warsztatów dla uczniów z kraju i zagranicy na terenie uczelni lub w siedzibie szkoły,
  • przygotowanie materiałów informacyjno-promocyjnych na konferencje, warsztaty i targi edukacyjne i branżowe w języku angielskim,
  • koordynowanie wolontariatu studenckiego do promocji oferty edukacyjnej;
  • analiza tendencji i trendów międzynarodowego rynku szkolnictwa wyższego w zakresie oferty studiów i potrzeb kandydatów oraz  informacji zawartych na obcojęzycznych portalach.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1- warunek konieczny (mile widziana znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego);
  • wiedza z zakresu badań marketingowych i prowadzenia projektów;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • gotowość do częstych wyjazdów;
  • dyspozycyjność;
  • doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word) oraz Power Point;
  • twórcza postawa.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Referent/specjalista w Biurze Rekrutacji".

Termin składania dokumentów: 27.12.2023 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 06-12-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak