Pracownik inżynieryjno-techniczny w Ośrodku Badań Technologii Produkcji Roślinnej (Swojczyce)

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika inżynieryjno-technicznego

w Ośrodku Zaawansowanych Technologii Produkcji Roślinnej

Główne zadania i obowiązki:

  • nadzór nad pomieszczeniami w CIT Swojczyce, kontrola pobierania kluczy;
  • organizacja korzystania z aparatury i urządzeń dostępnych w CIT i dbałość o ich stan;
  • przygotowanie sprzętu i materiałów do zajęć dydaktycznych;
  • pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu doświadczeń polowych;
  • wykonywanie obserwacji polowych rozwoju roślin i podstawowych zabiegów agrotechnicznych w doświadczeniach;
  • wykonywanie analiz laboratoryjnych i prowadzenie doświadczeń w warunkach kontrolowanych;
  • pobieranie prób roślinnych i glebowych z doświadczeń mikropoletkowych i polowych oraz wykonywanie biometrii roślin;
  • znajomość przepisów, zarządzeń i instrukcji dotyczących wykonywanych obowiązków.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki rolnicze lub biologiczne;
  • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE;
  • zaangażowanie;
  • obowiązkowość;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • mile widziane umiejętności obsługi i naprawy maszyn oraz urządzeń rolniczych;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane również C+E).

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „Pracownik inż-tech. w Ośrodku Swojczyce”.

Termin składania ofert: 10.05.2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 25-04-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska