Pozostałe oferty pracy

Pracownik Działu Udostępniania Zasobów w Bibliotece Głównej

ogłasza nabór na stanowisko

pracownika Działu Udostępniania Zasobów

w Bibliotece Głównej

Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko pracownika działu Udostępniania Zasobów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 - obsługa magazynów zbiorów bibliotecznych,

- bieżąca realizacja zamówień na materiały biblioteczne,

- włączanie na bieżąco zbiorów do magazynów,

- konserwacja zbiorów,

- przenoszenie zbiorów pomiędzy magazynami,

- obsługa użytkowników,

- obsługa systemu bibliotecznego,

- udział przy selekcji księgozbioru,

- praca zmianowa, praca w soboty.

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

 - wykształcenie minimum średnie,

- umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, skrupulatność,

- otwartość na ustawiczne dokształcanie,

- dodatkowy atut stanowi znajomość programu bibliotecznego Aleph lub innego dowolnego.

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- dodatkowe wynagrodzenie roczne,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- przyjazną atmosferę pracy,

- dofinansowanie do karty Multisport,

- dofinansowanie do wypoczynku.

WYMAGANE DOKUMENTY

 - CV,

- list motywacyjny,

Termin składania aplikacji upływa 30.09.2021 roku

 Prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów na adres mailowy sekretariat.bg@upwr.edu.pl

 Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty oraz wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają

Historia wersji
Wytworzył: Adam Szewczuk
Data wytworzenia: 06-09-2021
Opublikowane przez: Anna Suska
Ostatnio zaktualizował: Anna Suska