Pracownik administracyjny w Centrum Innowacyjnych Technologii

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika administracyjnego w

Centrum Innowacyjnych Technologii

Główne zadania i obowiązki:

  • Działania back office dotyczące procesu sprzedaży i realizacji usług komercyjnych;
  • Wsparcie administracyjne procesu sprzedaży (np. w przygotowaniu oferty, sprawdzeniu dostępności infrastruktury i wykonawców itp.);
  • Przygotowanie dokumentów związanych z realizacją usług (np. zlecenia, umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze itp.);
  • Procedowanie dokumentów z interesariuszami;
  • Administracyjna obsługa posprzedażowa realizowanych usług;
  • Wprowadzanie danych oraz obsługa dokumentów w systemach UPWr;
  • Monitoring postępów realizacji usług;
  • Rozliczenie i zamknięcie administracyjne realizacji usług;
  • Ścisła współpraca z pionem administracyjnym i naukowo-badawczym CIT oraz pozostałymi jednostkami organizacyjnymi UPWr;
  • Sprawozdawczość;
  • Archiwizowanie procedowanych dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej;
  • Umiejętność samodzielnego procedowania dokumentów z interesariuszami;
  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Dobra organizacja i planowanie pracy własnej;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z elektronicznym obiegiem dokumentów i/lub systemem TETA.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szeroki pakiet socjalny (dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość podnoszenia kompetencji.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „Pracownik administracyjny w CIT".

Termin składania ofert: 24.05.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 24-04-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak