Pozostałe oferty pracy

Pracownik administracyjny w Centrum Badawczo-Rozwojowym

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika administracyjnego w

Centrum Badawczo-Rozwojowym

Główne zadania i obowiązki:

  • wsparcie administracyjne przedsięwzięć realizowanych w CBR, w tym w szczególności procesów zakupowych, zarządzania finansami, zarządzania informacją,
  • wsparcie w przygotowaniu budżetu, bieżący monitoring wydatków, wprowadzanie modyfikacji, rozliczanie wydatków;
  • wprowadzanie danych oraz obsługa systemów UPWr;
  • obsługa procesów zakupowych w realizowanych w Centrum projektach, w tym: tworzenie i modyfikacje planu zamówień, szacowanie wartości zamówień, procedowanie zakupów w systemie EOD i Bazie Konkurencyjności zgodnie z wytycznymi projektowymi i regulaminem UPWr, sporządzenie protokołów odbioru, finalizacja transakcji;
  • administracyjna obsługa zarządzania projektami realizowanymi przez CBR;
  • procedowanie dokumentów z interesariuszami;
  • bieżąca współpraca z jednostkami kompetencyjnymi (m.in. Dział Kadr i Płac, Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów, Biuro Prawne, CIT);
  • sporządzanie zestawień i statystyk;
  • sprawozdawczość i archiwizacja dokumentów;
  • udział w organizacji eventów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej;
  • umiejętność samodzielnego priorytetyzowania zadań i organizacji pracy;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w dowolnym systemie elektronicznego obiegu dokumentów;
  • umiejętność przygotowania dokumentów do kontraktowania usług we współpracy z Biurem prawnym;
  • doskonała znajomość pakietu MS Office;
  • wysokie kompetencje komunikacyjne;
  • mile widziana podstawowa znajomość zasady konkurencyjności oraz języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • pracę w zespole w interdyscyplinarnym dynamicznie rozwijającym się dziale wśród specjalistów z różnych dziedzin;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu, 5 dni w miesiącu.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „Pracownik administracyjny w CBR".

Termin składania ofert: 30.06.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 21-06-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak