Konkurs na stanowisko specjalisty w Biurze Informacji i Promocji

Termin składania dokumentów: 15.08.2020

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

ogłasza konkurs na

stanowisko specjalisty w Biurze informacji i Promocji

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • Redagowanie i publikowanie materiałów w języku angielskim
  • Przygotowanie zdjęć i grafik do publikacji w internecie
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych
  • Projektowanie plakatów, ulotek i innych materiałów reklamowych
  • Obsługa mediów społecznościowych

Konkurs składa się z trzech etapów:

  • pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu,
  • drugi – weryfikacja predyspozycji językowych,
  • trzeci – rozmowa kwalifikacyjna.

Wymagania wobec kandydata:

  • Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie (C1/C2),
  • Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Microsoft PowerPoint, Prezi, znajomość Adobe InDesign i Lightroom będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w prowadzeniu mediów społecznościowych
  • Kreatywności, otwartości, wysokie kompetencje komunikacyjne

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę w wymiarze 1 etatu
  • prace w kreatywnym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
  • portfolio graficzne,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@upwr.edu.pl
Termin składania ofert upływa 15.08.2020 r. o godz. 15.00.
Dokumenty należy przesłać w jednym pliku PDF, z dopiskiem w temacie Praca w Biurze Informacji i Promocji

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.
Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 32 05 499.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Historia wersji
Wytworzył: Tadeusz Trziszka
Data wytworzenia: 15-07-2020
Opublikowane przez: Piotr Kaługa
Ostatnio zaktualizował: Piotr Kaługa